Přivravte svůj vůz na letní sezonu

Prohlédneme V ám vaše vozidlo a připravíme ho na letní sezónu. Provedeme zejména
  • kontrolu stavu podvozku (Tlumiče, brzdy, silentbloky)
  • Kontrolu stavu výfukového potrubí
  • Vyčtení stavu závad z řídících jednotek vozidla
Dále provedeme kompletní prohlídku a údržbu klimatizace, vyměníme filtry a vaše vozidlo důkladně vyčistíme.
 

Zimní pneu PROČ ?

Pneumatiky jsou jediným styčným bodem mezi automobilem a vozovkou. Proto je velmi důležité mít správné informace o výrobku, který kupujeme, i o podmínkách jeho používání.

Jedná se o pneumatiky, jimž se říká také pneumatiky na sníh, lamelové nebo lamelizované pneumatiky (výskyt několika stovek drážek nebo lamel v gumě
pneumatiky umožňuje lepší pohyb na sněhu), všeobecné doporučení (v ČR dané zákonem) je používat tyto pneumatiky na všech kolech od okamžiku, kdy teplota klesne pod 7 stupňů.

M+S

značení, které znamená Mud and Snow (Bahno a sníh). Jsou tak označeny pneumatiky pro 4X4 a zimní pneumatiky. Přítomnost tohoto značení znamená, že je možné snížit index rychlosti oproti indexu rychlosti použitému původně na vozidle a že tato pneumatika vykazuje lepší ovladatelnost v bahnitém terénu
nebo sněhu než standardní pneumatiky.

 

Celoroční pneumatiky

 Jde o střední pneumatiky, jejichž vlastnosti jsou přesto více podobné letním pneumatikám než zimním pneumatikám. Důvodem pro tento typ pneumatik je možnost používat jeden druh pneumatik po celý rok. Zimní pneumatiky se opotřebují velmi rychle, jelikož jejich guma se ve vyšší teplotě změkčuje, a letní pneumatika ztrácí přilnavost v zimě, protože její guma je příliš tvrdá, celoroční pneumatika je tedy kompromisem, ale jako všechny kompromisy nemůže nabídnout přilnavost a ovladatelnost zimní pneumatiky při nízké teplotě a nenabídne vlastnosti letní pneumatiky v teplém počasí.

  • Zimní pneumatiky všech dostupných výrobců, včetně kompletů Vám rádi namontujeme na Váš vůz
  • Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti karosářských prací pro osobní i dodávkové automobily. Díky svým dlouholetým zkušenostem, pečlivosti a použití moderních technologií vám můžeme zaručit, že váš poškozený automobil bude po opravě zcela srovnatelný s jeho původním stavem.
  • Zajistíme pro Vás prohlídku vozidla, kontrolu stavu baterie i podvozku, aby byla jízda sněhem a ledem bezpečná a bezproblémová. Nabídneme Vám vhodné zimní obutí, zkontrolujeme celkový stav komfortních a bezpečnostních prvků vozidla.